Automatické přihnojování

Dávkovací čerpadla

DOSATRON je přesné dávkovací čerpadlo pro dávkování kapalných přísad do vody, které pracuje hydraulicky, tlakem přiváděné vody, bez použití elektrické energie. DOSATRON se využívá v zahradnictví k dávkování kapalných hnojiv, postřiků atd. Jeho využití je jako dávkovací čerpadlo pro hydroponii, pro regulátory růstu, údržba travnatých ploch zahrad, hřišť a parků aj.
Přihnojování (1)
Přihnojování (2)

Dávkovací čerpadlo se instaluje přímo do vodovodního řádu a využívá tlak vody ke své funkci a nepotřebuje elektřinu. Voda procházející dávkovacím čerpadlem, aktivuje pumpu, která přisává zvolené množství koncentrovaného roztoku přímo z nádoby s roztokem. Uvnitř dávkovacího čerpadla se koncentrovaný roztok promíchá s protékající vodou, která promíchaný roztok vytlačuje z čerpadla. Dávkování koncentrátu bude vždy přesně odpovídat množství vody protékající dávkovacím čerpadlem a není závislé na kolísání tlaku přívodu vody.

Dávkovací čerpadlo DOSATRON s vysokou přesností dávkování eliminuje riziko předávkování a tím velmi významně pomáhá k ochraně životního prostředí.

Zaujal vás náš systém závlah?

Volejte 602 512 163

Nebo využite formulář níže