Závlahy tenisových kurtů

Tenisové kurty

Tenis patří tradičně mezi nejpopulárnější sporty a naše kluby vychovaly celou řadu vynikajících hráčů. Ačkoliv v posledních letech je mnoho tenisových dvorců budováno s různými typy umělých povrchů, klasický antukový povrch je stále velmi oblíbený. Tento povrch ovšem vyžaduje stálou údržbu, která zahrnuje zejména pravidelné zvlhčování. Manuální zvlhčování pomocí hadice je časově poměrně náročné a zkracuje tak možnou dobu využití dvorců. Základním požadavkem na stabilní zavlažovací systém je velmi rychlá aplikace závlahové dávky a zejména vysoká odolnost postřikovačů proti velmi agresivnímu antukovému prachu. Pouze ty nejkvalitnější výrobky mohou pracovat spolehlivě po dlouhou dobu, a proto se zde dává přednost postřikovačům s uzavřeným pouzdrem a s oplachem výsuvníku při vysouvání a zasunování postřikovače.

Zavlažovací systémy na tenisových kurtech

Postřikovače splňují náročné požadavky na kvalitu výrobku a díky optimální distribuci vody umožňují zvlhčení dvorce v minimálním časovém intervalu. Zpětný ventil v postřikovači pak zabraňuje vytékání vody z postřikovače při jeho zasouvání a zabraňuje tak vzniku podmáčeného okolí postřikovače. Lze bez nadsázky říci, že systémy Rain Bird jsou vhodné pro všechny typy sportovních ploch, kde je vyžadována kvalitní, rovnoměrná distribuce vody a spolehlivý provoz s možností automatizace.

Zavlažovací systémy na tenisových kurtech se řadí v celém světě mezi profesionální systémy. V naprosté většině jsou proto instalovány profesionálními instalačními firmami se zkušenostmi a potřebným technickým vybavením. I naše firma prochází pravidelnými školeními a můžeme proto garantovat vysokou kvalitu a rychlost instalace.

Zaujal vás náš systém závlah?

Volejte 602 512 163

Nebo využite formulář níže

Reference