O nás


Společnost RM pro s.r.o. je společností, která vznikla sloučením fyzické osoby Roman Bič ZÁVLAHY a společnosti Agromon, s.r.o. Obě firmy působily na trhu více než 12 let. Ale kořeny společnosti se dají vysledovat až do roku 1995, kdy jsme úspěšně realizovali první závlahy.

Jako přímý nástupce přebrala společnost RM pro s.r.o. veškeré garance, servisy a stálé zákazníky těchto firem, a dále své portfolio úspěšně rozšiřuje.

RM pro s.r.o. zajišťuje profesionální závlahové systémy soukromých zahrad, veřejných ploch, parků a sportovních ploch, skleníků, sadů, pěstebních školek, polí a vinic. Svým zákazníkům můžeme nabídnout kompletní servis od návrhu po realizaci, nebo jen dodávku materiálu a odborný dohled. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis všech typů a značek.

V současné době máme za sebou více než 300 úspěšných realizací o celkové rozloze větší než 500.000 m2. Převážná většina těchto realizací je v Brně a okolí a na jižní Moravě, ale zakázky realizujeme po celé České republice. V poslední době se zaměřujeme na zákazníky také na Slovensku a v Rakousku.

Vzhledem k dlouhodobým zkušenostem v oboru vždy nabízíme nejmodernější technologie a postupy při realizaci zakázek, jakož i potřebné technické vybavení. Námi dodávaný materiál je od předních světových výrobců, vysoce kvalitní a je určen pouze pro profesionální instalace. Abychom mohly zaručit vždy 100% výsledek, prochází společnost RM pro s.r.o. pravidelnými školeními a vzdělávacími akcemi v oboru.